Kdo jsme

Firma Car Wash vznikla v roce 2006, po několikaletých zkušenostech, jako firma zabývající se ručním mytím a čištěním vozů. Postupem času jsme spolu se získáním větších zkušeností v tomto oboru odstartovali také nabídku „kompletního čištění vozů“, které se detailně věnuje jak interiéru, tak exteriéru automobilu.

Momentálně nabízíme naše služby v areálu ČSAD Chrudim, Na ostrově 177, kde mimo naše služby najdete i mnoho dalších firem zabývajících se opravami a údržbou vozového parku. Naše služby jsou k dispozici všem klientům kteří to s čistotou svého vozu myslí vážně. Služby nekončí jen u osobních automobilů, ale naše nabídka jde dál. Naši pracovníci rádi a zkušeně vyčistí dodávku, autobus nebo i kamion.

Záleží jen na majiteli automobilu, či firmy, zda si uvědomuje jaký je dnes kladen důraz na čistotu a celkový stav vozového parku. Vůz slouží nejen jako vizitka majitele, ale také jako pojízdná reklamní plocha. I proto by čistota Vašeho vozového parku měla být jednou z priorit. Spolupráce se spolehlivým partnerem na poli péče o vozy pozitivně ovlivní celkovou image Vás, potažmo Vaší společnosti v očích klientů.

Přijďte nás navštívit a přesvědčit se o pravdivosti našich tvrzení.